MENU

Služby

Naše služby

Prodej

Již více než 25 let zajišťujeme prodej a servis techniky a příslušenství jak pro velké celorepublikové společnosti tak pro vetší či menší regionální firmy. Nově provozujeme eshop, kde můžete v klidu 24 hodin denně nakoupit kvalitní stroje, přídavné zařízení, příslušenství, náhradní díly, pneumatiky, klimatizace, nezávislé topení a to vše včetně montáže, pokud budete mít zájem. Nabízíme prodej strojů, přídavného zařízení a náhradních dílů zejména na smykem řízené nakladače UNC 060, 061, 750, LOCUST 752, 753, 853, 903, 1203, nakladače UNC 200, 201, UN 053, UNK 320, Universální dokončovací stroje UDS 114, 214, 232, 211, rypadlo nakladače JCB 3CX, JCB 4CX, rypadla a dumpery HYDREMA, FIAT HITACHI, FIAT KOBELCO, NEW HOLLAND, CASE, vibrační technika NTC, hydraulická kladiva FINE, náhradní dílky, příslušenství, lopaty, paletizační vidle a mnoho dalších.  

Půjčovna

Naše půjčovna stavebních strojů, příslušenství a přídavných zařízení, Vám nabízí dlouhodobý i krátkodobý pronájem, individuální sazby i ceny. 
​V případě, že v nabídce půjčovny nenajdete to co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni nabídnout Vám individuální službu, nebo minimálně pomoc. 
​Naše služby a nabídka se neustále rozširuje.  

Servis

Několik tisíc položek ve skladě náhradních dílů a pravidelně školení servisní mechanici jsou zárukou kvalitního a odborného servisního zákroku, přímo na stavbě nebo jinde v místě nasazení stroje. Opravy většího rozsahu popřípadě GO řešíme individuálně, dle potřeby provozovatele.
Neše servisní vozidla vozidla 

Financování

V případě, že nemáte dostatek volných prostředků na pořízení nového nebo použitého stroje, zajistíme Vám optimální formu profinancování techniky,  splátkování, finanční leasing, operativní leasing, úvěr atd. Věřím, že najdeme pro každého ideální formu nákupu nového prostředku. 

Bazar

Náš bazar nabízí nejenom více či méně použité stroje a příslušenství, ale  zánovní nebo požité náhradní díly, pneumatiky, lopaty, paletizační vidle a mnoho dalšího.
​Nabízíme také našim zákazníkům inzerovat jejich vlastní produkty.  
Použité stroje v komisním prodeji, individuální dovoz, zprostředkování koupě nebo prodeje, peníze ihned za Váš stroj, protiúčet za nový.

Poradenství

Naše dlouholeté zkušenosti jsou Vám k dispozici při výběru vhodného stroje, přídavné zařízení nebo příslušenství. Navrhneme Vám ideální stroj nebo příslušenství, které Vám bude vyhovovat.